Zdravé potraviny v obchodoch

V tejto sekcii nájdete množstvo kvalitných produktov, ktoré výrobcovia pre vás vyrobili poctivo a s láskou. Vyberáme pre vás v súlade s našou koncepciou naozaj len tie najlepšie, aby sa zachoval liečivý účinok pôvodnej potraviny. V článku o každom produkte nájdete aj jeho kulinárske využitie s možnosťou prepojenia priamo na recept, v ktorom sme produkt použili my.
Načítam…
Kategória: Všetko
Zoradiť podľa: Dátum vytvorenia
Poradie: Vzostupne
 • Celozrnná špaldová múka – prečo a ako?

  ČO KÚPIŤ V OBCHODE: Špalda zaznamenala posledné roky neuveriteľný boom. Uprednostniť špaldu pred pšenicou má aj svoje objektívne dôvody. Najčastejšie používaný produkt zo špaldy: celozrnná špaldová múka je bohatá na kvalitné bielkoviny, horčík a vitamíny skupiny B.

 • Ľanové semienko – prečo a ako?

  ČO KÚPIŤ V OBCHODE: Ľanové semienko nie je iba zdrojom vlákniny a liekom na zápchu. Naopak, môžeme byť hrdí, že jedna z našich domácich potravín patrí do zoznamu „superfoods“ čo sú potraviny s významnou hustotou výživných látok a pozitívnym účinkom na naše zdravie. Podrobnejšie si k jeho využitiu a liečivým účinkom si môžete prečítať tu: liečivé účinky ľanového semienka. 

 • Ovsený kúpeľ pre deti – prečo a ako?

  ČO KÚPIŤ V OBCHODE: Už tisíce rokov ľudia využívajú ovsené vločky a otruby v prírodnej medicíne. Našli svoje využitie najmä pri úľave od svrbenia pokožky rôzneho pôvodu a tiež pri urýchlení hojenia drobných poranení ako sú napr. odreniny. Dnes už omnoho viac rozumieme prečo ovos tieto hojivé účinky má: za všetko môžu obdivuhodné betaglukány. Vyskúšajte preto Ovsený kúpeľ […]

 • Psyllium FIT & SLIM – prečo a ako?

  ČO KÚPIŤ V OBCHODE: Téma chudnutia je nekonečná a stará skoro ako ľudstvo samo, našťastie aj gramotnosť zákazníkov stúpa a už nestačí ohurovať zázračným “černicovým pytónom”, či inou “tukožrútskou” tabletkou. Všetci znalí totiž pochopili, že rozumné chudnutie vždy zahŕňa aj pravidelný pohyb a úpravu stravovania. Teraz máte navyše možnosť vyskúšať novinku pre zdravé chudnutie – Psyllium […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *